مردی که از مبل پایه فلزی از طبقه پنجم افتاد

هدف از مدل‌های طراحی و دستورالعمل، حمایت از افسران آموزش و تامین یونیسف در این زمینه برای تهیه و تحویل مبلمان مدرسه مناسب، با کیفیت و پایدار در سطح جهانی است.

مبل پایه فلزی مناسب برای مدارس را میتوانید در سایت ما ملاحضه بفرمایید. مدل‌های طراحی باید عمومی باشند، بنابراین با شرایط و/یا استانداردهای محلی سازگار هستند.

یونیسف امیدوار است که طرح های جدید همراه با دستورالعمل تدارکات برخی از موارد زیر را ممکن کند:

رشد پایدار: استفاده کارآمد از مواد خام در محیطی با منابع کم که تأثیر مثبتی بر محیط زیست دارد، وجود خواهد داشت. علاوه بر این، تولید داخلی مبلمان نیز به ایجاد ظرفیت داخلی تولیدکنندگان و کاهش اتکا به واردات کالاهای آماده کمک خواهد کرد.

در حالی که تولیدات محلی دارای اقتصاد محلی است، تعمیر و نگهداری را بسیار آسان‌تر می‌کند و طول عمر مبلمان را طولانی‌تر می‌کند.

– تسهیل یادگیری و تدریس: مطالعات ارتباط مستقیمی را بین مبلمان راحت مدرسه و افزایش یادگیری و توسعه نشان داده است.

به طور مشابه، روش‌های تدریس را می‌توان با مبلمان مدولار جدید، آسان برای جابجایی و وزن سبک که برای دسترسی بهتر معلمان به تک تک دانش‌آموزان در کلاس طراحی شده است، تسهیل کرد.

– حمل و نقل آسان تر: اثاثیه با بسته بندی مسطح را می توان به راحتی حمل، جابجایی و مونتاژ کرد که در نتیجه صرفه جویی زیادی در هزینه حمل و نقل، انتشار کربن کم و آسیب کمتر در حین حمل و نقل به همراه دارد.

روش‌ها: پارامترهای آنتروپومتریک از یک نمونه طبقه‌ای-تصادفی شامل 207 دانش‌آموز به‌دست آمد. داده ها با استفاده از نرم افزار SPSS 20 مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و نتایج به صورت میانگین، انحراف معیار و صدک استخراج شد. این صندلی در نرم افزار CATIA طراحی شده و با چاپ سه بعدی توسعه یافته است.

یافته‌ها: در این مطالعه، یک صندلی ارگونومیک بر اساس داده‌های آنتروپومتریک دانشجویان طراحی شد. ارتفاع، عمق و عرض صندلی به ترتیب 44 سانتی متر، 42 سانتی متر و 42.15 سانتی متر تعیین شد.

ارتفاع میز در 19 تا 29 سانتی متر قابل تنظیم بود و عمق و طول میز 51 و 65 سانتی متر در نظر گرفته شد. عرض و ارتفاع تکیه گاه نیز 54 سانتی متر و 44 سانتی متر بود و زاویه پشتی در 95 درجه تا 105 درجه قابل تنظیم بود.

نتیجه‌گیری: یک صندلی ارگونومیک با قطعات قابل تنظیم برای دستیابی به تطابق خوبی بین ویژگی‌های آنتروپومتریک دانش‌آموزان و مبلمان طراحی شد.

چنین صندلی می تواند اختلالات اسکلتی عضلانی را در دانش آموزان کاهش دهد. از ویژگی های ارگونومیک این صندلی می توان به قابلیت تنظیم زیرپایی، پشتی، تکیه گاه دست و میز اشاره کرد. صندلی با چنین ویژگی می تواند توسط بسیاری از دانش آموزان با اندازه های مختلف بدن استفاده شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.