قیمت خرید مایع دستشویی خوشبو با کیفیت عالی

مایع دستشویی خوشبو از جمله محصولات بهداشتی است که به جای صابون های معمولی مورد استفاده قرار گرفته است. تولید کنندگان صابون برای اینکه بتوانند رضایت مصرف کننده و تولیدات خود را کنترل کنند با استفاده از فرمولاسیون جدید مایع دستشویی خوشبو تولید نموده اند.

مایع دستشویی خوشبو در فروشگاه های بزرگ و کوچک یافت می شود و در حال حاضر برند های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند.

قیمت خرید مایع دستشویی خوشبو با کیفیت عالی

تفاوت بین مایع دستشویی عطری با ساده

تفاوت بین مایع دستشویی عطری با ساده در گذشته برای پاکسازی دست از ترکیب چربی و خاکستر استفاده میشد و اما بعدها، ترکیبی از حاوی روغن آرگان و اسانس های گیاهی و شیمیایی توسط شیمی دان ها ساخته شد که صابون بود.امروزه ساخت صابون شکل مدرنی به خود گرفته و به صابون مایع یا همان مایع دستشویی رسیده است.

مایع دستشویی که حاوی نرم کننده است یکی از شوینده های مناسب برای پوست است که این مایع جایگزین جدیدی برای صابون بوده و استفاده از آن پس از تولید به تدریج رشد کرده است. نحوه عملکرد مایع دستشویی بر پایه شکستن روغن به ذره های کوچک‌ و سپس مخلوط شدن آن با آب است و مکانیزم اصلی مواد شوینده همین است‌.

اما فرمولاسیون متفاوتی دارند که خاصیت شویندگی در مایع دستشویی، توسط پیوند مولکولی میان آب و چربی شکل می گیرد‌. دو نوع مایع شوینده داریم که عبارتند از فومی و کرمی که درمورد آنها توضیح می‌دهیم: مایع دستشویی فومی: از نظر اقتصادی به صرفه تر است و همینطور به پوست دست ها نیز آسیبی وارد نمی کند و باعث نمی‌ ‌‌گردد تا پوست خشک و زبر شود.

یک قطره از این مایع در یک پمپ مخصوص تبدیل به مقدار زیادی می شود که عموماً چنین محصولی را در رستوران ها و مکان های عمومی بیشتر استفاده می کنند. مایع دستشویی کرمی: نوع متداول محصول است که در اکثر جاها می توان آن را به راحتی مشاهده نمود.

نرم کنندگی فوق العاده ای دارد و از سوی دیگر، ضد حساسیت می باشد و شما پس از استفاده از آن، حس خوبی دارید و دیگر نگران سلامتی پوست دست خود نیستید. این مایع، چربی روی دست را از بین نمی برد و همانطور که می بینید، یک سری از تفاوت ها میان هر دو وجود دارد و این امری طبیعی می باشد؛ زیرا که هر محصولی بهر کاری ساخته شده است.

به صورت کلی چنین کالاهایی را به راحتی می توانید مورد استفاده قرار دهید. هر دوی این گزینه ها که برای شما ذکر کردیم، مناسب برای مکان های خاصی هستند. نوع کرمی را عموماً در خانه و مراکز بهداشتی استفاده می کنند و هر یک از این مایعات ویژگی های خاص خود را دارند و به راحتی نمی شود تفکیکی بین آنها ایجاد کرد.

به هر حال شما می توانید با در نظر داشت تعریفی که از آنان داشتیم، همان نوعی که به نظر شما بهتر می رسد و مناسب دست های شما است را انتخاب کنید.

بهترین مایع دستشویی عطری برای پوست های حساس

انواع روش تولید صابون دست ساز در دسترس است که با فرآیند سرد نیز مثل صابون صنعتی ساخته می شود و در حالی که در آن بیش از حد چربی استفاده می شود.

گلیسرول در عمل به عنوان عامل مرطوب کننده است و با این حال صابون حاوی گلیسیرین، صابون را نیز نرم تر می کند.

مواد تشکیل دهنده مایع دستشویی عبارتنداز:۱.گلیسرین: ماده ای است که بعنوان نرم کننده دست در ساخت مایع دستشویی استفاده می شود.

۲.سدیم لوریل: ازاین ماده برای تولید کف بیشتر در مایع دستشویی استفاده می شود. این ماده هیچ گونه حساسیتی را برای پوست به وجود نمی آورد.

۳.نمک خوراکی: از نمک برای افزایش غلظت مایع دستشویی استفاده می شود و همچنین نمک چسبندگی مایع را چندین برابر می کند.

۴.چربی های طبیعی: از روغن های طبیعی نیز برای نرم کنندگی استفاده می شود و در مایع دستشویی قرارگرفته و حل می شوند.

مایع دستشویی کرمی درماکلین حاوی روغن اینکا اینچی است و ضمن تمیز کردن پوست شما موجب لطافت پوست می شود و خاصیت ضد حساسیت دارد.

هنگام شستشو نیز از آب ولرم و سرد استفاده کنید و همچنین مرطوب کننده و آبرسان مناسب پوست را فراموش نکنید.

مایع دستشویی هایی که حاوی گلیسیرین است و همزمان با پاک کردن پوست موجب نرمی و لطافت پوست می‌شود.

برای مراقبت از پوست دارای اگزما بهتر است از مایع دستشویی یا صابون ملایم استفاده نمایید. هنگام شستشو نیز از آب ولرم و سرد استفاده کنید.

و همزمان با پاک کردن پوست موجب نرمی و لطافت پوست می شود استفاده نمایید و البته توصیه می کنیم با مشورت با پزشک متخصص پوست علت های زمینه ای ایجاد اگزما را نیز بررسی نمایید.

اگر حساسیت پوستی دارید، توصیه می کنیم مایع دستشویی شما حاوی رایحه تند و حساسیت زا نباشد و البته رایحه دلپذیر موجب ایجاد حس خوب و انرژی مثبت نیز در شما می شود.

اگر ترکیبات مایع دستشویی حاوی سدیم سولفات (SLS) بود، بهتر است بدانید سدیم سولفات موجب خشک شدن پوست می شود.

سدیم سولفات سبب کف کردن مایع دستشویی می شود، اما پوست را هم خشک می کند!

البته سدیم سولفات تا اندازه ای لازم است و موجب حذف میکروب ها و تمیزی دستان شما می شود.

اگر پوستی خشک دارید، توصیه می کنیم حتماً از مرطوب کننده مناسب بعد از مصرف مایع دستشویی استفاده نمایید.

الکل نیز پوست را خشک می کند. اگر مایع دستشویی دارای الکل باشد و میزان الکل آن هم زیاد باشد، می تواند پوستتان را حساس کند و خشک سازد.

آشنایی با مراحل تولید مایع دستشویی عطری

آشنایی با مراحل تولید مایع دستشویی عطری مایع ظرفشویی و دست شویی تفاوتی بسیار دارند. این تفاوت از فرمولاسیون متفاوت این دومحصول و مواد مصرفی مختلف آغاز میشود.

همچنین قیمت تمام شده این دو محصول نیز باهم تفاوت داشته و مایع دستشویی در اکثر موارد قیمت خیلی بالاتری نسبت به مایع ظرفشویی خواهد داشت.

مایع دستشویی به دلیل ارتباط مستقیم با پوست دست انسان از حساسیت بیشتری نسبت به مایع ظرفشویی که وظیفه آن زدودن چربی از روی ظروف است دارد.

مایع دستشویی باید دارای ویژگی‌های باشدکه عبارتنداز:

۱.قدرت پاک کنندگی بالا: مهم ترین ویژگی یک مایع دستشویی میتواند قدرت پاک کنندگی آن باشدواین مهم ترین کاربردی است که مااز یک مایع دستشویی انتظار داریم.

۲.خشک نشدن پوست: یک مایع دستشویی بایدفرمولی داشته باشد که در آن به سلامت پوست دست ما توجه ویژه ای شده باشد.

استفاده از یک مایع دستشویی بصورت مداوم نباید پوست دست مارا خشک کند واین یکی از ویژگی‌های دیگراست.

۳.بوی خوب: رایحه و بوی خوب یک مایع دستشویی میتواند ترغیب کننده ما برای خرید آن مایع دستشویی باشد.

مراحل ساخت مایع دستشویی که مواد شیمیایی مورد نیازعبارتنداز:

سدیم لوریل اتر سولفات این ترکیب پاک کننده و کف آور است و در اغلب مواد بهداشتی و شوینده مانند مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، خمیردندان، خمیر ریش و شامپوها استفاده می شود.

این ماده خمير نيمه شفاف سفيد يا زرد رنگی است كه داراي بوي ملایم بوده و با غلظت هاي 30 و 70 درصد در بازار موجود است.

که به طور خلاصه بهش SLES هم میگن. جزء مواد فعال سطحي آنيوني محسوب شده و از خانواده آلكيل اتر سولفاتها مي باشد .

از تركيب يك الكل چرب (به عنوان مثال روغن نارگيل) با اكسيد اتيلن و سولفوناسيون متعاقب آن به دست مي آيد.

البته مصرف بیش از اندازه و تجمع بیش از حد آن در پوست بدن خطراتی مانند التهاب و اگزما به وجود می‌آورد.

اهمیت بسته بندی برای حفظ عطر مایع دستشویی

با منسوخ شدن استفاده از صابون های سنتی در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها، مایع دستشویی و ظرفشویی متداول شد.

استفاد از مایع دستشویی و ظرفشویی متداولتر از صابونهای جامد سنتی میباشدواما تنها موضوع نیاز به مخزنی است که جهت نگهداری این مایعات مورد استفاده قرار گرفته است.

جا مایع دستشویی چشمی دار، از طریق قرار دادن دست مقابل حسگر، امکان خروج مایع دستشویی را از نازل فراهم ساخته است.

و با حذف تماس فیزیکی، سبب افزایش بهداشت فردی و عمومی شده است ومواد شوینده غالبا از ترکیب مواد شیمیایی مختلف به دست می‌آیند.

و به نسبت نوع ترکیبات و کاربردی که دارند، درجاتی از خطر را برای انسان به همراه خواهند داشت.

برای مثال شامپو بچه به علت برخورد با پوست حساس کودکان، به نحوی تولید می‌شود که برای مصرف کننده بی‌خطر بوده و موجب لطافت پوست و موی او گردد.

اما از آن سو موادی همچون لکه‌برها و سفیدکننده‌ها برای پوست و دستگاه تنفس خطرناک بوده و همواره به استفاده از دستکش و ماسک در هنگام کاربرد آنها تاکید می‌شود.

لذا در طراحی بسته بندی مواد شوینده نیز باید به این نکته توجه گرددکه اولین وظیفه یک بسته بندی خوب قابلیت‌های حفاظتی و امنیتی آن است.

که هم از نظر طراحی فنی و کاربردی و هم از نظر انتخاب جنس بسته بندی قابل بررسی است.

افزایش ماشین آلات و توسعه صنایع، تولید انواع مواد شوینده را گسترش داده است.

حجم زیاد محصولات بهداشتی برای عرضه به بازارهای مختلف، نیاز به نوعی بسته بندی دارد که علاوه بر ضرورت‌های ایمنی و سلامت، به فاکتورهای زیبایی بها بدهد.

چرا که با افزایش تراکم هر کالایی، شانس دیده شدن برندها کمتر می‌گردد اما به کمک یک پوشش مناسب می‌توان این شانس را افزایش داد.

بسته بندی مواد شوینده نیز همین نقش را در بازارهای بزرگ و پررونق که برندهای زیادی مهمان آن است، بازی می‌کند. به این ترتیب طراحی بسته بندی اختصاصی به بهتر دیده شدن کمک می‌کند.

فروش مایع دستشویی خوشبو به صورت عمده

فروش مایع دستشویی خوشبو به صورت عمده مایع دستشویی حیات با فرمولاسیون پیشرفته و شویندگی ملایم از دستان شما در برابر خشکی محافظت نموده و نرمی و لطافت خاصی به پوست دستان شما می بخشد .

مایع دستشویی غلظت بالایی دارد و البته غلظت آن به درخواست مشتری قابل تغییر است.

پاک کنندگی فوق العاده ای دارد و در حجم های 10 و 20 لیتری و فقط به صورت عمده به فروش می رسد.

این مایع شوینده در سه اسانس موز، پرتقال و سیب ترش تولید و در بازار عرضه می شوند و به درخواست مشتری هرکدام از این اسانس ها برای ایشان ارسال می گردد.

خرید مایع دستشویی عمده چه مزیت های زیادی داردو دلایل زیادی وجود دارد که بسیاری از افراد استفاده ازمایع دستشویی را به استفاده از صابون های جامد قدیمی ترجیح می دهند.

از آنجایی که در طول روز بارها مجبور هستید تا دست های خود را شستشو دهید، این ماده شوینده را می توان در دسته پرکاربردترین و پر استفاده ترین انواع مواد شوینده قرار داد.

استفاده مکرر وخریدعمده از این محصول باعث می شود تا در هنگام خرید آن به نکات زیادی توجه نمایید.

همانطور که می دانید شستن دست ها به بهترین شکل ممکن می تواند به خوبی از سلامت شما محافظت کرده و همچنین از مبتلا شدن به بیماری های عفونی مانند سرما خوردگی جلوگیری می کند.

پس می توان نتیجه گرفت که یک مایع دستشویی خوب و مناسب می تواند ضامن سلامتی شما وخانواده باشد.

سفارش عمده مایع دستشویی خوشبو باقیمت مناسب

یکی از مهمترین آیتم های خوب و مورد علاقه و انتخاب مصرف کننده میزان و قدرت پاک کنندگی مایع دستشویی وارزان بودن و دیگری بوی خوش و خوب این مایع می باشد .

جدیدا تولید کنندگان انواع مختلفی از مایع دستشویی خوشبو را وارد بازار کرده اند که با ترکیب اسانس های مختلف مصرف کننده را به خود جذب کرده است.

البته استفاده از رنگ های مختلف و گوناگون و اندازه و سایز های مختلف و حتی شکل شیشه و یا بطری استفاده شده به راحتی مشتری را مجذوب خودمیکند

شرکت صادرات مایع دستشویی خوشبو

شرکت صادرات مایع دستشویی خوشبو تولیدات بهداشتی از جمله مایع دستشویی و یا همان صابون مایع از مواردی هستند که معمولا در سبد خرید کالای یک فرد در هر ماه دیده می شود.

مصرف کننده مایع شوینده بدنبال محصولی می گردد که مشکلات بهداشتی را حل نماید.

در حال حاضر تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در این زمینه فعالیت زیادی دارند و برندها و مارک های مختلفی در بازار موجود است.

مصرف کننده به دنبال محصولی می گردد که ضمن پاک کنندگی به پوست آسیب نرساند و با توجه به مواد ترکیبی در تولید آن دقت می کند که چه خاصیت هایی می تواند داشته باشد.

خیلی از مصرف کنندگان به بوی مایع دستشویی حساسیت دارند و استفاده از یک رایحه خوب و ملایم باعث می شود که حتی بیمارانی که مشکلات ریوی دارند به راحتی از آن استفاده کنند.

در برخی فروشگاه های بزرگ فروشندگان محصولات به کمک مشتری می آیند و به راحتی آنها را در خرید راهنمایی می‌کنند.

فروشنده مایع دستشویی نیز با استفاده از اطلاعات و آگاهی از محصول می تواند به مصرف کننده کمک کند.

یکی از مشکلات امروزی مردم جامعه این است که به دنبال یک محصول خارجی می گردند .

برای همین کارخانه های تولید ایران محصولات آرایشی و بهداشتی با توجه به کیفیت سازی در حال حاضر با محصولات خارجی در رقابت هستند.

محصولاتی را به بازار عرضه می کنند که دسته کمی از محصولات خارجی ندارند البته قیمت های مناسب باعث شده است که این محصولات اعم از مایع دستشویی به راحتی به فروش برسد .

مایع دستشویی ایرانی در هر نوع و مارک که از طرف تولید کنندگان داخلی به بازار عرضه شود و به دلیل با کیفیت بودن به خارج از کشور هم صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.