عرضه پودر ماشین لباسشویی صنعتی به صورت عمده

انواع مختلف شوینده در بازار وجود دارد که ما برای شست و شوی البسه ی خود از آن ها استفاده می نماییم.شستن لباس ها کاری است که دائما باید انجام گیرد پس باید در انتخاب پودر دقت نماییم که به بافت پارچه و دستان ما آسیبی وارد نشود پودر ماشین لباسشویی صنعتی یکی از انواع پودر های موجود در بازار می باشد که عرضه ی آن بیشتر به صورت عمده انجام می گیرد.

عرضه پودر ماشین لباسشویی صنعتی به صورت عمده

پودر ماشین لباسشویی صنعتی چه کاربردهایی دارد

پودر ماشین لباسشویی صنعتی چه کاربردهایی دارد

بیشتر بخوانید: پودر لباسشویی 500 گرمی

برای خرید و استفاده از پودر لباسشویی صنعتی می توانیم به مراکز مختلفی که در سطح تمامی شهرها دایر می باشند مراجعه نماییم پودر لباسشویی صنعتی در دسته پودر رختشویی ماشینی قرار می گیرند و برای مراکزی که از ماشین های لباسشویی صنعتی استفاده می کنند مناسب می باشد.

رعایت بهداشت و تمیزی در مراکز عمومی از اصلی ترین کارهایی هست ک باید مورد توجه قرار بگیرد، به همین دلیل استفاده از انواع پودر لباسشویی صنعتی در یکسری از مراکز کاربرد زیادی دارد. از جمله موارد مصرف پودر لباسشویی صنعتی در محل های زیر می باشد:

 • خشک شویی ها
 • بیمارستان ها
 • کارخانه ها
 • هتل ها
 • مرکزهای درمان
 • یبهزیستی ها
 • خانه های سالمند
 • رستوران ها

لباس های کارکنان و ملحفه ها در مراکز عمومی اگر مرتب یا خوب شسته نشود، می تواند عامل گسترده انتقال آلودگی به خود و دیگران باشد.

روش تشخیص کیفیت انواع پودر ماشین لباسشویی

روش تشخیص کیفیت انواع پودر ماشین لباسشویی

بیشتر بخوانید: پودر رختشویی فله

از زمان‌های گذشته تا‌کنون از پودر ماشین لباسشویی استفاده می شده و مردم برای شستن انواع البسه ی خود از پودر های لباسشویی و یا به اصطلاح تایید استفاده می کردند امروزه نیز این محصولات بسیار متداول گشته اند و انواع مختلف با برند های گوناگون در بازار یافت می شوند که هرکدام کارایی و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند.

پودر ماشین لباسشویی نوعی ماده ی پاک‌کننده ی لباس می باشد که برای تمیز کردن لباس ها و لکه های سر سخت از آن ها استفاده می شود و این پودر ها علاوه بر پاک نمودن لکه های سر سخت به تمیزی لباس ها بیشتر کمک می کند. تولیدکننده پودر‌ لباسشویی انواع پودر را تولید می نمایند که مختص لباس های خاصی می باشند مانند پودر لباس کودک، لباس سفید و…

پودر لباسشویی باکیفیت ماشینی و پودر دستی لباسشویی و همچنین پودر های مخصوص لباس های مشکی که بسیار مورد استفاده ی خانم ها می باشد و باید فرمول و ترکیبات آن به گونه ای باشد که در حین تمیز کردن به پوست دست آسیبی وارد نکند‌ با پوست دست سازگار باشد.

پودر رختشویی آنزیم دار با کیفیت ویژگی های زیادی دارند که از جمله ی آن می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • قدرت پاک کنندگی و لک بری بالا
 • تمیز کننده و درخشان کننده ی البسه
 • جلوگیری از آسیب به بافت الیاف
 • استفاده از اسانس ها که باعث نرمی و خوشبو شدن لباس ها می شود.
 • در خشندگی لباس پس از شست و شوعدم حساسیت پوستی

موارد فوق الذکر خصوصیات بارز اینگونه پودرها می باشند که اگر پودری این خصوصیات را داشته باشد از دیگر مواردتشخیص داده می باشد.

هرچه شرکت تولیدی در ساخت این محصولات فرمول شیمیایی قویتری استفاده نمایند قیمت محصول افزایش و به همان میزان ارزان تر می گردد. آنزیم به عنوان کاتالیزور عمل می کند یعنی سرعت عمل را بالا میبردکه بازار پودر رختشویی آنزیم دار از رونق بسیار بالایی برخوردار می باشد.

کارخانه تولید پودر ماشین لباسشویی صنعتی در کشور

کارخانه تولید پودر ماشین لباسشویی صنعتی در کشور

بیشتر بخوانید: صابون لباس بچه

کارخانه پودر ماشین لباسشویی صنعتی امروزه طرفداران زیادی دارد و بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده است و این محصول بصورت های گوناگون بفروش می رسد کارخانجات تولیدی این محصولات را هم در بسته بندی های گوناگون و هم بصورت پودر دستی فله  عرضه مینمایند که خرید عمده پودر از صرفه ی اقتصادی بیشتری برای فروشندگان بزرگ می باشد.

کارخانجات و تولید کننده گان در کشور این محصولات را از درب کارخانه بدون واسطه و مستقیم با قیمتی مناسب عرضه می دارند تا همه ی اقشار جامعه قدرت خرید داشته باشند و در بسته بندی های متفاوت وزنی نیز عرضه می گردند.

قیمت پودر لباسشویی به عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله ی آن می توان به مواردی نظیر نوع و برند کارخانه و مراکز تولید، کیفیت محصول، بازار پسندی محصول ،میزان عرضه و تقاضا برای محصول ، نوع بسته بندی ، حجم خرید و…. بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.