خرید پودر رختشویی بدون آنزیم با قدرتمندی بالا برای رفع کثیفی

پوست دست بسیار حساس است به همین دلیل باید به هنگام خرید به مواد تشکیل دهنده ی آن دقت کنید. پودر رختشویی بدون آنزیم هیچ حساسیتی را برای پوست شما ایجاد نمی کنند. بسیاری از تولید کنندگان به فکر این افتاده اند که این محصولات را به بهترین نحو و با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار های فروش کنند.

شرکت ما با عرضه بهترین مواد رختشویی، مایع های دستشویی و صابون های متنوع به صورت فله ای و در بسته بندی آماده ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز است.

خرید پودر رختشویی بدون آنزیم با قدرتمندی بالا برای رفع کثیفی

مهم ترین ویژگی پودر لباسشویی بدون آنزیم

مهم ترین ویژگی پودر لباسشویی بدون آنزیم امروزه، مواد شوینده در انواع گوناگون به بازار عرضه می‌شوند. از آن جهت که پاکیزگی برای اغلب افراد بسیار مهم است، انتخاب یک شوینده مناسب و با کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. به پودرهایی که فاقد سلولاز، پروتئاز، آمیلاز و لیپاز هستند، پودر لباسشویی بدون آنزیم می‌گویند.

شاید فکر کنید که این شوینده‌ها از قدرت پاک‌کنندگی کمی برخوردار هستند. در صورتی که این یک تفکر کاملا اشتباه است. تولیدکنندگان مواد شوینده از موادی مانند بلیچ‌ها، کربوکسیلات‌های آلی، کربنات‌ها و سورفکتانت‌ها در ترکیبات پودرهای لباسشویی استفاده می‌کنند.

امروزه کارخانه‌های متعدد اقدام به تولید انواع پودرهای ماشین لباسشویی می‌نمایند که بدون آنزیم به آنان گفته می‌شود. در این نوع فرآورده‌ها همانطور که قبل از این نیز اشاره شد، مواد اولیه خاصی به کار می‌روند‌ که باعث می‌گردد‌ تا خصوصیات بارزی پیدا کنند. محصولاتی از این دست از نظر میزان مصرف انرژی به صرفه اند چون نیاز به آب گرم ندارند، از دید کلی هم بسیار برتر‌ می‌باشند.

یعنی این که به بافت پارچه، رنگ و حتی اندازه آن هیچ آسیبی نمی‌رساند، به همین علت است که به شدت مورد توجه واقع گردیده‌اند.

پودرهای بدون آنزیم برای لباسشویی مزیت‌های گوناگونی دارند. در بالا به مسئله قدرت تمیز کنندگی‌ خیلی خوب این محصولات اشاره گردید، ولی بد نیست به موضوعات دیگری هم در این زمینه بپردازیم که دانستن آنان مفید است و بیشتر با مزیت استفاده از آن نیز آشنا می‌شوید، به این موضوعات دقت کنید:

  • باعث می‌شوند‌ تا البسه‌ها از لطافت بیشتری برخوردار گردند.
  • به محیط زیست پساب‌ هایی که خارج می‌شود آسیب نمی رساند.
  • هیچ نوع واکنش حساسیت زا را بوجود نمی آورد و بنابراین جای نگرانی وجود ندارد.
  • این محصولات مخصوص پوشاکی است که از آنان کودکان استفاده می‌نمایند زیرا آنزیمی در آن ها نیست، از ای رو بسیار کاربردی اند.

آشنایی با مراحل تولید پودر های بدون آنزیم

عموماً در ساخت و تولید انواع پود‌های لباسشویی از آنزیم‌هایی چون پروتئاز، آمیلاز، سلولاز و لیپاز استفاده نی شود که خاصیت شویندگی پودر را به مراتب افزایش می‌دهند و سرعت نتیجه گیری و باز دهی را بالا می‌برند اما وجود این آنزیم‌ها معایبی نیز به دنبال دارد.

به همین جهت پودر‌های ماشین لباسشویی تولید شده است که بدون آنزیم می‌باشند با این که قدرت تمیز کنندگی به نسبت پایین تری دارند اما بدون هیچ گونه ضرر و ایرادی لباس‌ها را در ماشین لباسشویی تمییز می‌کنند.

از آن جا که تهیه‌ی پودر ماشین لباسشویی جزء لزومات اکثر خانواده‌ها می‌باشد، هر فردی بایستی با توجه به شرایط استفاده و پارامتر‌های مد نظر خود پودر لباسشویی مناسبی را انتخاب کند.

به محصولاتی که در آنها از مواد گوناگونی مثل آمیلاژ سلولار و همینطور لیپاز و پروتئاز استفاده نشده باشد، بدون آنزیم گفته می‌شود، فرآورده‌های از این قبیل از نظر کیفیت بسیار عالی بوده و می‌بینیم که مورد توجه مصرف کنندگان زیادی هم قرار گرفته اند، گفتنی است که شرکت‌های سازنده اغلب از مواد اولیه‌ی مثل کربنات، بلیچ، کربوکسیلات و سورفکتانت در این عرصه کار می‌گیرند.

پودرهایی از این دست به گونه‌ آماده می‌گردند که دیگر فرد مصرف کننده برای استفاده از محصول در ماشین لباسشویی نیازی به آب گرم نداشته و به این ترتیب شاهد اتلاف انرژی و هزینه اضافه نمی باشد، این یکی از ویژگی‌های چشم گیر‌ چنین مواد شوینده بوده که به راحتی با آب سرد می‌توان از آن جهت شستشو لکه‌های سرسخت کار گرفت.

بررسی قدرت پاک کنندگی پودر رختشویی بدون آنزیم

بررسی قدرت پاک کنندگی پودر رختشویی بدون آنزیم شوینده‌های غیربیولوژیکی یا همان پودرهای بدون آنزیم، قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارند و می‌توانید با خیال راحت لباس‌ها را با استفاده از آن‌ها بشویید و مطمئن باشید که بعد از اتمام فرآیند شستشو، لباس‌هایی تمیز و بانشاط خواهید داشت.

تفاوت پودر آنزیم‌دار و بدون آنزیم این است که هنگام استفاده از پودرهای بدون آنزیم، نیاز به آب با دمای بالاتر دارید تا عمل شستشو به خوبی انجام شود. از سوی دیگر، پودرهای لباسشویی بدون آنزیم مناسب برای خانواده‌هایی است که دارای کودک و یا فرد مبتلا به حساسیت پوستی هستند.

در حقیقت، قدرت پاک‌کنندگی و چربی‌زدایی پودرهای آنزیم‌دار بیشتر از پودرهای معمولی است، ولی از آن جهت که استفاده از پودرهای آنزیم‌دار می‌تواند باعث آسیب دیدن الیاف لباس و تغییر رنگ آن در بلندمدت شود، اغلب مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند که از پودرهای دستی بدون آنزیم استفاده کنند.

در شرایطی که با کوهی از لباس‌های کثیف و پر از لک روبرو هستید، بهتر است از شوینده‌های بیولوژیکی استفاده کنید تا لباس‌هایی بدون لک و تمیز داشته باشید. هنگام استفاده از پودر لباسشویی بدون آنزیم، می‌توانید از آب ولرم استفاده کنید و مدت زمان شستشو را کاهش دهید.

از این جهت، طول عمر لباس‌ها افزایش پیدا خواهد کرد؛ زیرا، آب داغ موجب تغییر شکل الیاف‌ و تغییر رنگ پارچه می‌شود. اما اگر مجبور به استفاده از پودرهای لباسشویی بدون آنزیم هستید و یا آن‌ها را ترجیح می‌دهید، لازم است که قبل از شستشو، مقداری شوینده بر روی لکه‌ها بریزید.

سپس، فرآیند شستشوی عادی را آغاز کنید. هردوی این شوینده‌ها از تنوع بالایی برخوردار هستند. بنابراین، بهتر است که نوع شوینده را متناسب با نوع لکه، جنس لباس، حساسیت پوستی اعضاء خانواده و شرایط شستشو انتخاب کنید تا زندگی سالم و لباس‌های تمیز داشته باشید.

تفاوت بین پودر بدون آنزیم دستی با ماشینی

شوینده‌ها در شکل‌های متنوعی در بازار موجود هستند که هریک از آن‌ها، کاربرد خاصی دارند و مخصوص شستن نوع خاصی از لباس‌ها هستند. برای مثال، پودرماشین ‌لباسشویی، تنها مخصوص ماشین است و پودرهای دستی، در شستشو با دست کاربرد دارند.

از نظر شما، تفاوت شوینده ماشین لباسشویی و دستی چیست؟ آیا می‌توان این دو پودررا به جای یکدیگر استفاده کرد؟ در ادامه به پاسخ این دو سوال خواهیم پرداخت.

اغلب افراد تصور می‌کنند که می‌توان از این دو پودر، هم برای شستشو با دست و هم برای ماشین استفاده کرد. اما، این تصور اشتباه است؛ زیرا، هریک از آن‌ها ترکیبات متفاوتی دارند و باید در جای مناسب استفاده شوند.

ماشین لباسشویی، یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های برقی امروزی است. حفظ سلامت اجزاء و پیشگیری از کاهش طول عمر دستگاه، نیاز به رعایت یک سری اصول است، که ابتدایترین آن استفاده از شوینده مخصوص ماشین لباسشویی است.

تفاوت شوینده ماشین لباسشویی با دستی، تفاوت در زمان حل شدن‌شان است. در صورت استفاده از پودر دستی برای ماشین، کف زیادی تولید می‌شود و این کف از مخزن شستشو خارج شده و باعث وارد شدن خسارات جبران‌ناپذیری به سیستم‌های الکتریکی دستگاه می‌شود.

از سوی دیگر، استفاده از پودر ماشین در هنگام شستشوی دستی باعث بروز آلرژی، حساسیت پوستی، سوزش و خارش می‌شود. همچنین، کف و گاز آزاد شده از پودر ماشین لباسشویی می‌تواند باعث آسیب دیدن چشم‌ها شود.

همانطور که در بالا هم ذکر کردیم، شوینده‌ها در انوع مختلف پودری، مایع، آنزیم‌دار، بدون آنزیم، دستی، ماشینی و … عرضه می‌شوند. هریک از شوینده‌ها، ویژگی مخصوص و کاربرد متفاوتی دارند که باعث تفاوت شوینده ماشین لباسشویی و دستی می‌شود.

به همین خاطر، نمی‌توان گفت که کدام یک از آن‌ها بهتر است. شوینده‌ها دستی نیاز به 10 تا 15 دقیقه زمان برای حل‌شدن در آب دارند. در صورتی که شوینده‌های ماشین لباسشویی، با سرعت در آب حل می‌شوند.

به همین خاطر، اگر از پودرهای دستی در ماشین استفاده شود، قبل از آنکه شوینده به طور کامل در آب حل شود، زمان شستشو به پایان می‌رسد و باعث ایجاد اختلال در فرآیند شستشو و کثیف ماندن لباس‌ها می‌شود.

میزان کف‌کنندگی را می‌توان اصلی‌ترین تفاوت شوینده ماشین لباسشویی و دستی دانست؛ زیرا، این کف‌ها به مرور باعث خرابی سیستم‌های الکتریکی دستگاه می‌شود. شوینده‌‌ ماشین لباسشویی با تولید کف کنترل شده، مانع از خرابی دستگاه یا خوردگی اجزاء آن می‌شود.

فرمولاسیون شوینده‌های دستی به گونه‌ای طراحی شده است که دارای سازگاری با پوست باشد و مانع از بروز بیماری و آلرژی‌های پوستی شود. در صورتی که هنگام کار با شوینده ماشین لباسشویی، ترکیبات شیمیایی شوینده ماشین می‌توانند باعث بروز سوزش، خارش و حساسیت‌های پوستی شوند. اگر کف حاصل از مواد شوینده ماشین لباسشویی به درون چشم یا صورت بپاشد، باعث آسیب دیدن چشم‌ها می‌شود.

از دیگر تفاوت شوینده ماشین لباسشویی و دستی، وجود بلیچ در شوینده‌های ماشینی است. این آنزیم‌ها دارای قدرت پاک‌کنندگی بالا هستند و باعث از بین رفتن لکه از روی پارچه می‌شوند؛ همچنین، مانع از نشست مجدد باکتری‌ و چرک بر روی پارچه می‌شود. برای از بین بردن لکه‌های قدیمی و سمج، بهتر است از شوینده ماشین‌ لباسشویی استفاده شود؛ زیرا شوینده‌های دستی پاک‌کنندگی کمتری نسبت به شوینده ماشین لباسشویی دارد.

بهتر است که شوینده را متناسب با نوع پارچه و میزان کثیفی لباس‌ها انتخاب کنید تا مانع از آسیب دیدن الیاف لباس‌ها شوید. برای مثال، شوینده‌های دستی گزینه مناسب‌تری برای شستن لباس‌های ابریشمی هستند. از سوی دیگر، شستن لباس‌های زیر با ماشین لباسشویی موجب انتشار میکروب‌ها در محفظه بسته دستگاه می‌شود. پس بهتر است آن‌ها را با استفاده از شوینده دستی بشویید.

سفارش عمده پودر رختشویی بدون آنزیم از فروشگاه

سفارش عمده پودر رختشویی بدون آنزیم از فروشگاه فروش ویژه پودر لباسشویی دستی بدون آنزیم، توسط این مجموعه فروشگاهی با تخفیفات بسیاری انجام می گردد، به همین خاطر افراد زیادی از سراسر کشور برای خرید عمده پودر مورد نظر مراجعه به این مجموعه فروش را به هنگام فروش ویژه ترجیح می دهند.

قیمت پودر دستی در این مجموعه فروش بسیار مناسب تر از دیگر فروشگاه ها است و همین امر هم باعث می‌شود تا افراد زیادی برای خرید مقرون به صرفه به این فروشگاه مراجعه کنند و محصولات خود را عمده و کلی تهیه نمایند.

زیرا این فروشگاها اغلب برندهای خوب و با کیفیتی مانند پرسیل، امو، اکتیوکس، اکتیو، سافتلن و تست را عرضه میکند.به این جهت مشتریان اطمینان کامل از خرید خود و کیفیت آن دارند.

توزیع مستقیم پودر رختشویی بدون آنزیم قوی

توزیع مستقیم پودر لباسشویی بدون آنزیم ۵۰۰ گرمی با قیمت‌های عالی و درجه یک و کیفیت قابل قبول در کشورمان در حال انجام بوده و این پولهای بدون آنزیم برای ماشین لباسشویی عالی و ممتاز عمل کرده و در وزن ۵۰۰ گرمی با قیمت‌های عالی به فروش می‌رسد، پودر های درجه یک بدون آنزیم بسیار مشهور شده و دارای مشتریان بسیار زیادی بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد که توزیع پودر بدون آنزیم را به صورت مستقیم در سراسر فروشگاه ها و نمایندگی ها با قیمت های باور نکردنی انجام می‌دهند و چون بدون آنزیم بوده دارای فروش خوبی می باشند.

برندهای ایرانی زیادی برای تولید پودر درجه یک لباسشویی بدون آنزیم طراحی و تولید شده که هر کدام از آنها کیفیت مختلفی داشته و همه آنها فرمول بدون آنزیم دارند و هیچ آنزیمی در داخل این پودرها به کار نرفته و آنها می توانند لباس های شما را با کیفیت عالی شسته و هیچ لکی را بر روی آنها واقعا نمی گذارند و برندهای ایرانی دارای کیفیت‌های ممتازی بوده که هم اکنون تولیدات و فروش آنها در کشورهای خارجی هم رو به افزایش می باشد و همچنین در کشور خودمان هم در مغازه های مختلف می توانید انواع درجه یک برند ایرانی این بوده های بدون آنزیم را مشاهده کنید و هر کدام را که می‌خواهید سفارش داده و خریداری نمایید.

پودرهای تازه و با کیفیت لباسشویی ممتاز بدون آنزیم فروش گسترده را در بازارهای داخلی و خارجی تجربه کرده‌اند و در بازارهای بین‌الملل هم می توانید پودر درجه یک بدون آنزیم را مشاهده کنید که دارای قیمت مطلوب و تازه ای بوده و مشتریان خاص خود را داشته که آنها را با کیفیت عالی در اختیار خریداران قرار می‌دهند و این برند ممتاز و درجه یک بسیار مورد توجه قرار گرفته و محبوبیت زیادی را در بیان ایرانی‌ها و خارجی‌ها کسب کرده است به گونه‌ای که آنها را با حجم‌های زیاد خرید و فروش می‌کنند.

فروش بی واسطه پودر رختشویی بدون آنزیم

فروش بی واسطه پودر رختشویی بدون آنزیم فروش بی واسطه و ویژه پودر لباسشویی بدون آنزیم به شیوه های مختلف امکان پذیر است یکی از روش های که بسیار راحت می باشد و صرفه‌جویی در وقت به همراه دارد رجوع به آدرس اینترنتی معتبر فروش است.

خریداران با مراجعه به این آدرس می‌توانند نسبت به قیمت در سایر مشخصات محصول اطلاعات لازم را دریافت نموده و اقدام به خرید کنند.

گفتنی است بدانید که فروش ویژه پودر عمده در تمامی نقاط کشور به دلیل زیبایی و کیفیت بسیار بالای این محصول، از رونق بسیار بالا و بی نظیری برخوردار می باشد و تمامی مشتریانی که خواهان خرید این پودر هستند، می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی با مراجعه مستقیم به اینگونه مراکز معتبر خرید، پودر دستی جدید را به بهترین نحو ممکن برای خود به انجام برسانند و از خرید خود رضایت داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما