تولید مایع دستشویی کفی

تولید مایع دستشویی کفی را می توان تحولی در صنعت مواد شوینده مخصوص شستشوی دست دانست؛ همان طور که مشخص است؛ این مایع در هنگام بیرون آمدن از محفظه خود به کف تبدیل می گردد؛ این ویژگی مزایای زیادی داشته و کار شستن دست ها را راحت تر می کند؛ شایان ذکر است که در حال حاضر شاهد تولید اقسام گوناگون مایع های دستشویی کفی با ترکیبات مختلف و رایحه های گوناگون می باشیم.تولید مایع دستشویی کفی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مایع دستشویی کفی چیست؟

مایع دستشویی کفی چیست؟ سال هاست که مایع های مخصوص شست و شوی دست، جایگزین صابون شده اند؛ زیرا از نظر بهداشتی بهتر بوده و در شرایط مختلف می توان از آنها استفاده نمود؛ صابون جامد بر اثر خیس شدن، حالت خمیری پیدا کرده و معمولاً خیلی زود تمام می شود؛ در حالی که صابون مایع این مشکل را ندارد. لازم به ذکر است که با گذشت زمان، شیوه تولید و عرضه مایع دستشویی نیز تغییر کرده است؛ به عنوان نمونه در اینجا به مایع دستشویی کفی و مایع دستشویی لیتری اشاره می کنیم.

حال احتمالاً این سوال پیش می آید که مایع دستشویی کفی چیست؟ در جواب باید گفت که معمولاً صابون مایع در محفظه های مخصوص دارای پدال یا دکمه فشاری قرار گرفته و سپس مورد مصرف قرار می گیرد؛ تفاوت مایع کفی با سایر مایع های دستشویی این است که با فشار دکمه و پس از بیرون آمدن از محفظه خود به صورت کف خواهد بود؛ شایان ذکر است که این ویژگی نه تنها باعث راحت تر و سریع تر شدن کار شستشو می شود؛ بلکه باعث صرفه جویی در مصرف آب نیز خواهد شد؛ همچنین تبدیل شدن مایع به کف به خودی خود موجب می شود، مقدار مایع کمتری استفاده شود.

پخش مایع دستشویی کفی

پخش مایع دستشویی کفی در حال حاضر شاهد رونق پخش مایع دستشویی کفی به صورت عمده می باشیم؛ زیرا همان طور که در قسمت های قبلی نوشتار تا حدودی توضیح داده شد؛ این مایع ها، بهترین و مقرون به صرفه ترین نوع صابون مخصوص شستشوی دست به شمار می روند.

لازم به ذکر است که در مراکز پخش مایع کفی دستشویی، تنوع قابل قبولی را مشاهده می کنیم؛ در واقع انواع مختلف این صابون مایع از نظر ترکیبات به کار رفته، رنگ، بو و رایحه و مواردی از این قبیل با هم فرق دارند؛ همچنین سطح کیفی و قابلیت هایی مثل نرم کنندگی در ارقام مختلف صابون مایع متفاوت است؛ اما به طور کلی مایع های کفی مخصوص دستشویی با پوست دست سازگار بوده و به هیچ وجه آن را دچار خشکی، التهاب یا حساسیت نمی کنند. ناگفته نماند که در پخش کنندگان مایع دستشویی کفی به نوع بسته بندی محصولات خود توجه ویژه دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.