با کیفیت ترین پودر لباسشویی بدون بو با قیمت های مناسب

برای خرید با کیفیت ترین پودر لباسشویی بدون بو با قیمت های مناسب به صورت مستقیم از تولید کنندہ می توانید سفارش دادہ و خریداری نمایید. پودر رخت شویی پرسیل ترکیه یک محصول باکیفیت و متفاوت بودہ که با توجه به قیمتی که دارد بسیار با کیفیت بودہ و مورد استقبال زیاد مصرف کنندگان قرار گرفته است. این نوع پودر رخت شویی بدون بو برای افرادی که به رایحه ھای عطری علاقه مند نیستند و حساسیت دارند مناسب بودہ است. برای خرید این محصول باکیفیت می توانید از فروشندگان رسمی ما خریدی نمایید.

با کیفیت ترین پودر لباسشویی بدون بو با قیمت های مناسب

بررسی قدرت پاک کنندگی پودر رختشویی بدون بو

بررسی قدرت پاک کنندگی پودر رختشویی بدون بو قدرت پاک کنندگی پودر رختشویی بدون بو بسیار بالا بودہ و لکه ھارا کاملا ازبین می برد و جای لکه باقی نخواھد ماند. این پودر برای شست و شوی ھرگونه لباس و ملحفه و پارچه مناسب بودہ است.

از این نوع پودر نیز برای شست و شوی پردہ و موکت و قالی نیز استفادہ می گردد و پاک کنندگی بسیار بالایی که دارد باعث پاک سازی کامل می شود.

این نوع پودر لباسشویی ھرگونه لکه و گرد و غبار را از روی پارچه کاملا پاک می کند و به دلیل کیفیت بالایی که دارد برای لباس ھا هیچ گونه تغییر رنگی ایجاد نخواھد شد و مانع ایجاد لکه ھای سفید برو روی لباس ھای تیرہ و حتی روشن می شود. این پودر برای ماشین لباسشویی بسیار مناسب بودہ و هیچگونه آسیبی به قطعات ماشین لباسشویی نخواھد رساند.

از این نوع پودر حتی برای شست و شوی پتو و موکت و قالی نیز استفادہ می گردد و بسیار قدرت پاک کنندگی بالایی را دارد. ازشاخصه ھای مهم برای انتخاب و خرید پودر لباسشویی نانو می توان به کیفیت بالای این محصول اشارہ کرد که استفادہ از آن ھیچ گونه حساسیت پوستی برای مصرف کنندگان ایجاد نخواھد کرد.

شما بدون نگرانی می توانید به راحتی از این پودر برای شستن انواع لباس و ملحفه وپتو ھای خود استفادہ کنید و پاک کنندگی بالایی را پس از شست و شو و خشک شدن مشاھدہ خواھید کرد. این محصول دارای استاندارد جهانی بودہ و با توجه به کیفیت بالایی که دارد بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.

تولید کنندہ برای جلب رضایت مشتریان خود محصول تولیدی خود را بدون واسطه و با قیمت استثنایی در اختیار مصرف کنندگان قرار دادہ است و مصرف کنندہ با توجه به نوع نیاز و وزن مصرفی خود می تواند محصول را با ھر تعداد و میزانی که نیاز دارد خریداری نماید.

امروزہ پودر لباسشویی یکی از مهم ترین محصولاتی می باشد که به میزان زیادی تولید می شود و مصرف بالایی دارد این پودر لباسشویی یک محصول پر کاربردی می باشد که ما در طی روز و زندگی روزانه به آن نیاز داریم. با استفادہ از این پودر لباسشویی ھیچ گونه لکه ای روی پارچه ایجاد نخواھد کرد و پاک سازی بالایی دارد.

عوامل موثر بر قیمت گذاری پودر های لباسشویی

عوامل زیادی بر قیمت گذاری پودر لباس شویی موثر می باشد از جمله: ۱- کیفیت بالا محصول ۲- پاک کنندگی بالا محصول ۳- اصل بودن محصول

یک محصول معتبر و پر فروش که دارای کیفیت مطلوب و مشتری پسندی باشد باید دارای ویژگی ھای خاصی می باشد که این ویژگی ھا جز کیفیت محصول و بسته بندی محصول حساب می شود و دارای قیمت مختصی می باشد.

امروزہ به دلیل واسطه ھای فراوان که میان تولید کنندہ و فروشندہ می باشد محصول با قیمت بیشتری عرضه می گردد به ھمین دلیل قیمت محصول بیشتر می شود.

پودر ھای لباسشویی به طور کلی به دو صورت تولید می شوند و در بازار عرضه می شوند، این نوع پودر به صورت پودر دستی و پودر ھای ماشینی تولید می شوند که ھرکدام مناسب شست و شو با آن روش می باشد و به خوبی عمل می کند.

بهتر است از پودر ھای ماشینی برای ماشین و پودر ھای دستی برای شست و شو با دست استفادہ کنید زیرا ھر کدام مخصوص و متناسب با کار خود می باشد. پودر ھای ماشین لباسشویی و پودر ھای شست و شو دستی کاملا متفاوت بودہ و قیمت ھر کدام متفاوت می باشند.

تفاوت بین پودر های لباسشویی بدون بو با بودار

تفاوت بین پودر های لباسشویی بدون بو با بودار

پودر لباسشویی پورکس بدون بو برای شست و شو ھای معمولی مناسب بودہ و از اسانس ھای عطری در تولید محصول مصرف نگردیدہ به ھمین دلیل محصول سادہ بودہ و عطر و بویی ندارد و افرادی که به دنبال پودر لباسشویی بدون بو ھستند مناسب می باشد.

پودر لباسشویی پرسیل لاوندر بسیار با کیفیت بودہ و دارای رایحه بسیار خوشبو و خاصی بودہ است که مطمئنن تنها با یک بار استفادہ عاشق این  با کیفیت و پودر لباسشویی خوشبو خواھید شد.

پودر پرسیل ۴ کیلویی با قیمت مناسب تری عرضه می شود و اقتصادی تر می باشد و افرادی که مصرف بالایی دارند پیشنهاد می کنیم از این محصول خریداری کردہ و استفادہ نمایند.

پودر پرسیل با توجه به قیمتی که دارد بسیار با کیفیت بودہ و لباس ھای شما و سایر وسایل دیگر را کاملا تمیز کردہ و ھیچ گونه ردی از آلودگی روی سطوح ھر نوع پارچه باقی نخواھد گذاشت.

پودر ھای لباسشویی بدون بو باعث گرفتن بوی بد لباس شدہ و پس از شست و شو و خشک شدن یک بوی آن کاملا از بین خواھند رفت. این نوع پودر ھای ماشین لباسشویی مخصوص ماشین ھای لباسشویی بودہ و لباس ھای کثیف را تا میزان زیادی تمیز می کند.

پودر لباسشویی قابلیت حل شدگی بالایی دارد و پس از شست شوی لباس لکه ھایی سفیدی رو پارچه ایجاد نخواھد کرد. پودر لباس شویی بدون بو بسیار با کیفیت بودہ و لکه ھای ایجاد شدہ روی پارچه را کاملا تمیز کردہ و لکه ھا کاملا پاک می کند و دیگر شما نیازی به نگران کثیف شدن لباس ھای خود نیستید.

پودر ماشین لباس شویی یک محصول کاربردی و پر مصرف می باشد که روزانه به میزان زیادی مورد استفادی قرار می گیرد. از این نوع پودر نه تنها خانم ھای خانه دار در منزل استفادہ می کنند بلکه برای سایر مکان ھای عمومی ھمانند بیمارستان ھا نیز به میزان زیادی استفادہ می شود زیرا روزانه میزان زیادی ملحفه و لباس و پتو شسته می شود.

این پودر به دلیل فروش عمدہ و قیمت مناسبی که دارد بسیار پر فروش بودہ و به دلیل کیفیت بالای محصول بسیار زیاد محبوب می باشد.

فاکتور های ضروری در هنگام خرید پودر لباسشویی

پودر لباسشویی پاکشوما از قیمت مناسب تری نسبت به برند ھای مختلف دیگر داشته است و در کنار کیفیتی که دارد قیمت مناسبی نیز دارد. شما برای خرید پودر لباسشویی باکیفیت باید نکات مهمی را در اولویت خود ھنگام خرید قرار دھید از این نکات ما به موارد مهم اشارہ خواھیم کرد:

۱- محصول باید کاملا با کیفیت باشد و مواد تشکیل دھندہ آن باکیفیت باشد. ۲- این محصول باید پاک کنندگی بالایی داشته باشد. ۳- به سطح پارچه آسیب نرساند. ۴- در نوع سادہ و عطری تولید شود و مشتری با توجه به نیاز خود خریداری کند.

بیشتر بخوانید: پودر لباسشویی کیسه ای

تولید این نوع پودر کار سخت و زمان بری بودہ است و نیاز به ابزار و دستگاہ ھای مخصوص و مواد اولیه به خصوصی می باشد. در تولید پودر لباسشویی در مرحله اول دوغاب آمادہ می کنند که البته ھر مارک و برندی از مواد ھای مختلف استفادہ می کنند که در کیفیت آن تأثیر گذار خواھد بود.

در مرحله بعدی دوغاب توسط دستگاہ ھای مخصوص به صورت آرد مانند در می آورد و در مرحله بعدی به آن مواد ھای معطر اضافه خواھند و در این مرحله توسط دستگاہ ھای مخصوص خشک می شوند و سپس بسته بندی شدہ و در بازار برای تمامی مصرف کنندگان عرضه می گردد.

این نوع پودر لباسشویی ھرگونه لکه و گرد و غبار را از روی پارچه کاملا پاک می کند و به دلیل کیفیت بالایی که دارد برای لباس ھا هیچ گونه تغییر رنگی ایجاد نخواھد شد و مانع ایجاد لکه ھای سفید برو روی لباس ھای تیرہ و حتی روشن می شود.

این پودر برای ماشین لباسشویی بسیار مناسب بودہ و هیچگونه آسیبی به قطعات ماشین لباسشویی نخواھد رساند. از این نوع پودر حتی برای شست و شوی پتو و موکت و قالی نیز استفادہ می گردد و بسیار قدرت پاک کنندگی بالایی را دارد.

قیمت خرید پودر لباسشویی بدون بو با آنزیم های فعال

قیمت خرید پودر لباسشویی بدون بو با آنزیم های فعال

بیشتر بخوانید: پودر رختشویی بدون فسفات

قیمت پودر لباسشویی تاژ و محصولات ترکیه ای متفاوت بودہ است، برای مثال یک مارک ایرانی باکیفیت به دلیل این که تولید ایران می باشد از قیمت مناسب تری برخودار می باشد و مارک خارجی به دلیل بالا رفتن ارز و قیمت ھای حمل و نقل گمرک محصول با قیمت بیشتری به فروش می رسد.

قیمت پودر لباسشویی ایرانی و خارجی بسیار متفاوت می باشد و چه شرکت ھای ایرانی و یا چه خارجی ھر کدام کاملا متفاوت ھستند و ھر برند کیفیت مختص خود را دارد.

ایران یکی از کشور ھای معروف و معتبری می باشد که محصولات فراوانی را با بهترین کیفیت تولید کردہ و نه تنها در بازار ھای داخلی به فروش می رساند و ایجاد اشتغال و کسب و کار می کند بلکه به دلیل کیفیت بالا و قیمت اقتصادی که دارد میان مصرف کنندگان خارجی نیز بسیار محبوب می باشد.

محصولات باکیفیت ایرانی به نسبت به سایر اجناس خارجی در برابر کیفیت کاملا برابری کردہ و حتی در برابر بسیاری اجناس حتی برتری خود را ثابت نمودہ است در کنار این برتری کیفیت از قیمت بسیار مناسب و اقتصادی که دارد بسیار محصول محبوب و پر فروشی نیز می باشند.

توزیع مستقیم پودر لباسشویی بدون بو باکیفیت

توزیع کنندگان رسمی این محصول، پودر ھای لباسشویی باکیفیت پودر عطری و بدون بو را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت استثنایی عرضه و توزیع می کند.

توزیع کنندگان ما برای جلب رضایت مشتریان محصول را با تضمین کیفیت و تضمین قیمت عرضه و توزیع می کند. فروش پودر لباسشویی بدون بو در شرکت تولیدی آمادہ بسته بندی شدہ و برای مصرف کنندگان در خارج از کشور صادرات می گردد. شرکت توزیع، پودر لباسشویی را به صورت عمدہ برای تمامی مصرف کنندگان در سراسر کشور عرضه و توزیع می کند.

برای خرید پودر ماشین لباسشویی با کیفیت و به صورت عمدہ می توانید از شرکت توزیع محصول را به صورت حضوری خریداری نمایید. اگر خرید حضوری برای شما عزیزان فراھم نبود می توانید از سایت فروش آنلاین ما سفارش پودر لباسشوی عطری را ثبت کردہ و به صورت اینترنتی خریداری نمایید تا محصول را در اسرع وقت برای شما عزیزان ارسال نماییم.

بیشتر بخوانید: پودر ماشین لباسشویی صنعتی

صادرات پودر لباسشویی ھمانند سایر محصولاتی که صادرات می شوند مراحل خاصی را باید طی کنند. در مراحل اولیه بهترین و باکیفیت ترین پودر لباسشویی را با بهترین بسته بندی آمادہ کردہ و بسته بندی مخصوص حمل و نقل و صادرات را انجام می دھند. نرخ بسته بندی محصولات صادرات بستگی به نوع بسته بندی و کیفیت بسته بندی دارد.

این نوع بسته بندی تولیدی ما به گونه ای می باشد که ھیچ گونه میکروب و آلودگی به داخل بسته نفوذ نخواھد کرد و محصول کاملا سالم به مقصد می رسد. محصول سپس پس کارای اداری و گمرک و پرداخت ھزینه ھای گمرک که نرخ ترخیص کاری بستگی به نوع محصول و حجم صادرات بستگی دارد انجام شدہ و محصول صادر می گردد.

این محصول به دلیل کیفیت بالا و مرغوبیت محصول و رعایت کامل ایمنی و بهداشتی و نوع بسته بندی محصول بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار گرفته است.

تولید کنندگان ما محصول را با کیفیت بالا در بسته بندی ھای کاملا سالم و مرغوب بسته بندی کردہ و نه تنها در داخل کشور بلکه برای خارج از کشور برای تمامی مصرف کنندگان عرضه و توزیع می کنند و ھدف تولید کنندگان و نمایندگان فروش ما فروش بیشتر و در نهایت جلب رضایت مشتریان است.

مراکز فروش پودر لباسشویی بدون بو

مراکز فروش پودر لباسشویی بدون بو

بیشتر بخوانید: پودر لباسشویی کارتونی

اگر شما و عزیزانتان قصد خرید پودر لباسشویی باکیفیت دارید می توانید به صورت حضوری به مراکز فروش ما مراجعه نمایید و محصول را خریداری نمایید. امروزہ به دلیل شیوع بیماری ھای زیادی ھمچون کرونا و مشغله ھای کاری و ترافیک و کمبود زمان خرید حضوری برای آن ھا فراھم نبودہ است و دشوار می باشد خرید اینترنتی را پیشنهاد می کنیم.

افرادی که تصمیم به خرید حضوری ندارند می توانند برای خرید محصول مورد نظر خود به سایت رسمی فروشگاه ما مراجعه کنند و محصول مورد نظر خود را سفارش دادہ و خریداری کنند.

فروشندگان رسمی ما برای جلب رضایت مشتریان خود محصول را کاملا سالم و بدون آسیب در کمترین زمان ممکن برای سایر خریداران خود ارسال می کند.

مراکز فروش ما برای شرکت ھای فروشگاھی و سایر سوپر مارکت و ھایپر مارکت ھا محصولات فروشی خود را به صورت عمدہ و با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر فروشندگان عرضه و توزیع می کند در کنار قیمت مناسب برای فروشندگان دائمی و عمدہ ما جز مزتریان ثابت ما خواھند شد و محصول را با اشانتیون ویژہ ای خریداری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما