با کیفیت ترین پودر رختشویی کیلویی با قدرت پاک کنندگی بالا

برای خرید پودر رختشویی کیلویی با کیفیت و پاک کنندگی بالا و با قیمت های مناسب به صورت مستقیم از تولید کنندہ می توانید سفارش دادہ و خریداری نمایید. پودر رخت شویی پرسیل ۵۰۰گرمی یک محصول باکیفیت و متفاوت بودہ که با توجه به قیمتی که دارد بسیار با کیفیت بودہ و مورد استقبال زیاد مصرف کنندگان قرار گرفته است. این نوع پودر رخت شویی بدون بو برای افرادی که به رایحه ھای عطری علاقه مند نیستند و حساسیت دارند مناسب بودہ است. برای خرید این محصول باکیفیت می توانید از فروشندگان رسمی ما خریدی نمایید.

با کیفیت ترین پودر رختشویی کیلویی با قدرت پاک کنندگی بالا

بررسی قدرت پاکنندگی انواع پودر رختشویی

بررسی قدرت پاکنندگی انواع پودر رختشویی قدرت پاک کنندگی پودر رختشویی بدون بو بسیار بالا بودہ و لکه ھارا کاملا ازبین می برد و جای لکه باقی نخواھد ماند. این پودر برای شست و شوی ھرگونه لباس و ملحفه و پارچه مناسب بودہ است. از این نوع پودر نیز برای شست و شوی پردہ و موکت و قالی نیز استفادہ می گردد و پاک کنندگی بسیار بالایی که دارد باعث پاک سازی کامل می شود.

این نوع پودر لباسشویی ۵کیلویی پرسیل ھرگونه لکه و گرد و غبار را از روی پارچه کاملا پاک می کند و به دلیل کیفیت بالایی که دارد برای لباس ھا هیچ گونه تغییر رنگی ایجاد نخواھد شد و مانع ایجاد لکه ھای سفید برو روی لباس ھای تیرہ و حتی روشن می شود.

این پودر برای ماشین لباسشویی ۱۰کیلویی آریل بسیار مناسب بودہ و هیچگونه آسیبی به قطعات ماشین لباسشویی نخواھد رساند. از این نوع پودر حتی برای شست و شوی پتو و موکت و قالی نیز استفادہ می گردد و بسیار قدرت پاک کنندگی بالایی را دارد.

بیشتر بخوانید: پودر رختشویی بدون فسفات

ازشاخصه ھای مهم برای انتخاب و خرید پودر لباسشویی نانو می توان به کیفیت بالای این محصول اشارہ کرد که استفادہ از آن ھیچ گونه حساسیت پوستی برای مصرف کنندگان ایجاد نخواھد کرد. شما بدون نگرانی می توانید به راحتی از این پودر برای شستن انواع لباس و ملحفه وپتو ھای خود استفادہ کنید و پاک کنندگی بالایی را پس از شست و شو و خشک شدن مشاھدہ خواھید کرد.

این محصول دارای استاندارد جهانی بودہ و با توجه به کیفیت بالایی که دارد بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. تولید کنندہ برای جلب رضایت مشتریان خود محصول تولیدی خود را بدون واسطه و با قیمت استثنایی در اختیار مصرف کنندگان قرار دادہ است و مصرف کنندہ با توجه به نوع نیاز و وزن مصرفی خود می تواند محصول را با ھر تعداد و میزانی که نیاز دارد خریداری نماید.

امروزہ پودر لباسشویی ۳کیلویی هوم کر یکی از مهم ترین محصولاتی می باشد که به میزان زیادی تولید می شود و مصرف بالایی دارد این پودر لباسشویی یک محصول پر کاربردی می باشد که ما در طی روز و زندگی روزانه به آن نیاز داریم. با استفادہ از این پودر لباسشویی ھیچ گونه لکه ای روی پارچه ایجاد نخواھد کرد و پاک سازی بالایی دارد.

انواع پودر رختشویی از نظر بسته بندی

عوامل زیادی بر نوع بسته بندی پودر لباس شویی موثر می باشد از جمله: ۱- کیفیت بالا محصول ۲- پاک کنندگی بالا محصول ۳- اصل بودن محصول یک محصول معتبر و پر فروش که دارای کیفیت مطلوب و مشتری پسندی باشد باید دارای ویژگی ھای خاصی می باشد که این ویژگی ھا جز کیفیت محصول و بسته بندی محصول حساب می شود و دارای قیمت مختصی می باشد.

امروزہ به دلیل واسطه ھای فراوان که میان تولید کنندہ و فروشندہ می باشد محصول با قیمت بیشتری عرضه می گردد به ھمین دلیل قیمت محصول بیشتر می شود.

پودر ھای لباسشویی ۲۰کیلویی به طور کلی به دو صورت تولید می شوند و در بازار عرضه می شوند، این نوع پودر به صورت پودر دستی و پودر  ماشینی تولید می شوند که ھرکدام مناسب شست و شو با آن روش می باشد و به خوبی عمل می کند.

بهتر است از پودر ھای ماشینی برای ماشین و پودر ھای دستی برای شست و شو با دست استفادہ کنید زیرا ھر کدام مخصوص و متناسب با کار خود می باشد. پودر ھای ماشین لباسشویی و پودر ھای شست و شو دستی کاملا متفاوت بودہ و قیمت ھر کدام متفاوت می باشند و صادراتی نیز می باشند.

عوامل موثر بر کیفیت پودر رختشویی

عوامل موثر بر کیفیت پودر رختشویی پودر لباسشویی پورکس بدون بو برای شست و شو ھای معمولی مناسب بودہ و از اسانس ھای عطری در تولید محصول استفادہ نشدہ است و این پودر عطر و بویی ندارد و افرادی که به دنبال پودر لباسشویی بدون بو ھستند مناسب می باشد.

پودر لباسشویی پرسیل لاوندر بسیار با کیفیت بودہ و دارای رایحه بسیار خوشبو و خاصی بودہ است که مطمئنن تنها با یک بار استفادہ عاشق این محصول با کیفیت و خوشبو خواھید شد. پودر پرسیل ۴ کیلویی با قیمت مناسب تری عرضه می شود و اقتصادی تر می باشد و افرادی که مصرف بالایی دارند پیشنهاد می کنیم از این محصول خریداری کردہ و استفادہ نمایند.

بیشتر بخوانید: پودر لباسشویی عطری

پودر پرسیل بسیار با کیفیت بودہ و لباس ھای شما و سایر وسایل دیگر را کاملا تمیز کردہ و ھیچ گونه ردی از آلودگی روی سطوح ھر نوع پارچه باقی نخواھد گذاشت. پودر ھای لباسشویی بدون بو باعث گرفتن بوی بد لباس شدہ و پس از شست و شو و خشک شدن یک بوی آن کاملا از بین خواھند رفت.

این نوع پودر ھای ماشین لباسشویی مخصوص ماشین ھای لباسشویی بودہ و لباس ھای کثیف را تا میزان زیادی تمیز می کند. پودر لباسشویی قابلیت حل شدگی بالایی دارد و پس از شست شوی لباس لکه ھایی سفیدی رو پارچه ایجاد نخواھد کرد.

پودر لباس شویی با پاک کنندگی بالایی که دارد لکه ھای ایجاد شدہ روی پارچه را کاملا تمیز کردہ و لکه ھا کاملا پاک می کند و دیگر شما نیازی به نگران کثیف شدن لباس ھای خود نیستید.

پودر لباسشویی پورکس بدون بو برای شستن لباس ھای روزانه مناسب بودہ و از رایحه ھای خوشبو در تولید محصول مصرف نگردیدہ به ھمین دلیل محصول سادہ بودہ و عطر و بویی ندارد و افرادی که به دنبال پودر لباسشویی بدون عطر ھستند مناسب می باشد.

تفاوت بین پودر رختشویی آنزیم دار و بدون آنزیم

پودر لباسشویی بدون آنزیم برای شست و شو ھای معمولی مناسب بودہ و از اسانس ھای عطری در تولید محصول مصرف نگردیدہ به ھمین دلیل محصول سادہ بودہ و عطر و بویی ندارد و افرادی که به دنبال پودر لباسشویی بدون آنزیم و سادہ و بدون عطر ھستند مناسب می باشد.

پودر لباسشویی آنزیم دار بسیار با کیفیت بودہ و دارای رایحه بسیار خوشبو و خاصی بودہ است که مطمئنن تنها با یک بار استفادہ عاشق این محصول با کیفیت و خوشبو خواھید شد این نوع پودر پاک کنندگی بالاتری داشته است .

پودر پرسیل ۴ کیلویی با قیمت مناسب تری عرضه می شود و اقتصادی تر می باشد و افرادی که مصرف بالایی دارند پیشنهاد می کنیم از این محصول خریداری کردہ و استفادہ نمایند. پودر پرسیل با توجه به قیمتی که دارد بسیار با کیفیت بودہ و لباس ھای شما و سایر وسایل دیگر را کاملا تمیز کردہ و ھیچ گونه ردی از آلودگی روی سطوح ھر نوع پارچه باقی نخواھد گذاشت.

پودر لباسشویی باعث گرفتن بوی بد لباس شدہ و پس از شست و شو و خشک شدن یک بوی آن کاملا از بین خواھند رفت. این نوع پودر ھای ماشین لباسشویی مخصوص ماشین ھای لباسشویی بودہ و لباس ھای کثیف را تا میزان زیادی تمیز می کند.

پودر لباسشویی قابلیت حل شدگی بالایی دارد و پس از شست شوی لباس لکه ھایی سفیدی رو پارچه ایجاد نخواھد کرد. پودر لباس شویی بدون بو بسیار با کیفیت بودہ و لکه ھای ایجاد شدہ روی پارچه را کاملا تمیز کردہ و لکه ھا کاملا پاک می کند و دیگر شما نیازی به نگران کثیف شدن لباس ھای خود نیستید.

قیمت فروش پودر رختشویی کیلویی به صورت عمده

قیمت فروش پودر رختشویی کیلویی به صورت عمده قیمت پودر لباسشویی تاژ و محصولات ترکیه ای متفاوت بودہ است، برای مثال یک مارک ایرانی باکیفیت به دلیل این که تولید ایران می باشد از قیمت مناسب تری برخودار می باشد و مارک خارجی به دلیل بالا رفتن ارز و قیمت ھای حمل و نقل گمرک محصول با قیمت بیشتری به فروش می رسد.

قیمت پودر لباسشویی ایرانی و خارجی بسیار متفاوت می باشد و چه شرکت ھای ایرانی و یا چه خارجی ھر کدام کاملا متفاوت ھستند و ھر برند کیفیت مختص خود را دارد. قیمت پودر ھای کیلویی نسبت به پودر لباسشویی ۵۰۰ گرمی مناسب تر و اقتصادی تر می باشند.

ایران یکی از کشور ھای معروف و معتبری می باشد که محصولات فراوانی را با بهترین کیفیت تولید کردہ و نه تنها در بازار ھای داخلی به فروش می رساند و ایجاد اشتغال و کسب و کار می کند بلکه به دلیل کیفیت بالا و قیمت اقتصادی که دارد میان مصرف کنندگان خارجی نیز بسیار محبوب می باشد.

محصولات باکیفیت ایرانی به نسبت به سایر اجناس خارجی در برابر کیفیت کاملا برابری کردہ و حتی در برابر بسیاری اجناس حتی برتری خود را ثابت نمودہ است در کنار این برتری کیفیت از قیمت بسیار مناسب و اقتصادی که دارد بسیار محصول محبوب و پر فروشی نیز می باشند.

پخش پودر رختشویی چند کیلویی

پودر لباسشویی پرسیل لاوندر بسیار با کیفیت بودہ و دارای رایحه بسیار خوشبو و خاصی بودہ است که مطمئنن تنها با یک بار استفادہ عاشق این محصول با کیفیت و خوشبو خواھید شد. این نوع پودر ھا در مارک ھای مختکف و وزن ھای مختلف بسته بندی می گردد.

پودر پرسیل ۴ کیلویی با قیمت مناسب تری عرضه می شود و اقتصادی تر می باشد و افرادی که مصرف بالایی دارند پیشنهاد می کنیم از این محصول خریداری کردہ و استفادہ نمایند.

پودر پرسیل با توجه به قیمتی که دارد بسیار با کیفیت بودہ و لباس ھای شما و سایر وسایل دیگر را کاملا تمیز کردہ و ھیچ گونه ردی از آلودگی روی سطوح ھر نوع پارچه باقی نخواھد گذاشت. پودر لباسشویی بدون بو باعث گرفتن بوی بد لباس شدہ و پس از شست و شو و خشک شدن یک بوی آن کاملا از بین خواھند رفت.

این نوع پودر ھای ماشین لباسشویی مخصوص ماشین ھای لباسشویی بودہ و لباس ھای کثیف را تا میزان زیادی تمیز می کند. پودر لباسشویی قابلیت حل شدگی بالایی دارد و پس از شست شوی لباس لکه ھایی سفیدی رو پارچه ایجاد نخواھد کرد.

پودر لباس شویی بدون بو بسیار با کیفیت بودہ و لکه ھای ایجاد شدہ روی پارچه را کاملا تمیز کردہ و لکه ھا کاملا پاک می کند و دیگر شما نیازی به نگران کثیف شدن لباس ھای خود نیستید. پودر ماشین لباس شویی یک محصول کاربردی و پر مصرف می باشد که روزانه به میزان زیادی مورد استفادی قرار می گیرد.

از این نوع پودر نه تنها خانم ھای خانه دار در منزل استفادہ می کنند بلکه برای سایر مکان ھای عمومی ھمانند بیمارستان ھا نیز به میزان زیادی استفادہ می شود زیرا روزانه میزان زیادی ملحفه و لباس و پتو شسته می شود. این پودر به دلیل فروش عمدہ و قیمت مناسبی که دارد بسیار پر فروش بودہ و به دلیل کیفیت بالای محصول بسیار زیاد محبوب می باشد.

خرید پودر رختشویی کیلویی با کیفیت عالی

خرید پودر رختشویی کیلویی با کیفیت عالی اگر شما و عزیزانتان قصد خرید پودر لباسشویی باکیفیت دارید می توانید به صورت حضوری به مراکز فروش ما مراجعه نمایید و محصول را خریداری نمایید. امروزہ به دلیل شیوع بیماری ھای زیادی ھمچون کرونا و مشغله ھای کاری و ترافیک و کمبود زمان خرید حضوری برای آن ھا فراھم نبودہ است و دشوار می باشد خرید اینترنتی را پیشنهاد می کنیم.

افرادی که تصمیم به خرید حضوری ندارند می توانند برای خرید محصول مورد نظر خود به سایت رسمی فروشگاه ما مراجعه کنند و محصول مورد نظر خود را سفارش دادہ و خریداری کنند. فروشندگان رسمی ما برای جلب رضایت مشتریان خود محصول را کاملا سالم و بدون آسیب در کمترین زمان ممکن برای سایر خریداران خود ارسال می کند.

بیشتر بخوانید: پودر رختشویی کیسه ای

مراکز فروش ما برای شرکت ھای فروشگاھی و سایر سوپر مارکت و ھایپر مارکت ھا محصولات فروشی خود را به صورت عمدہ و با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر فروشندگان عرضه و توزیع می کند در کنار قیمت مناسب برای فروشندگان دائمی و عمدہ ما جز مشتریان ثابت ما خواھند شد و محصول را با اشانتیون ویژہ ای خریداری می کنند.

این محصول به دلیل کیفیت بالا و مرغوبیت محصول و رعایت کامل ایمنی و بهداشتی و نوع بسته بندی محصول بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار گرفته است. صفر تا صد صادرات محصولات ما توسط نمایندگان رسمی ما انجام می شود و در داخل و خارج از کشور صادر می گردد.

تولید کنندگان ما محصول را با کیفیت بالا در بسته بندی ھای کاملا سالم و مرغوب بسته بندی کردہ و نه تنها در داخل کشور بلکه برای خارج از کشور برای تمامی مصرف کنندگان عرضه و توزیع می کنند و ھدف تولید کنندگان و نمایندگان فروش ما فروش بیشتر و در نهایت جلب رضایت مشتریان است.

2

  1. برای خرید عمده تخفیف هم لحاظ می کنید؟ کرایه حمل توی خرید عمده به عهده کدوم طرفه؟

  2. سلام وقت بخیر و خسته نباشید خدمت مسئول سایت یک سوال داشتم
    آیا ارسال با مقدار کم هم دارید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما