با این لباس نوزادی 5 تکه دل پیچه نوزادتان را درمان کنید!!!

آیا می توانید به یک کت و شلوار زیبا فکر کنید؟ من منتظر می مانم.

H&M اصول شایان ستایش، بافتنی و لباس های چاپ شده را برای نوزادان ارائه می دهد.

من H&M را برای انتخاب های روزمره، و همچنین لباس های مد روز و شخصیت های سرگرم کننده دوست دارم. تعدادی از اقلام در بسته‌های چندتایی عرضه می‌شوند که برای خانواده‌های بیشتری نیز مقرون به صرفه‌تر است.

اگر می‌خواهید لباس نوزادی 5 تکه کلاسیکی برای نوزادتان داشته باشید که از نظر سبک و کیفیت به دنیا بیاید، گپ مکانی است که باید به آن بروید.

آنها اغلب گران‌تر از آنچه هستند به نظر می‌رسند و به راحتی می‌توان همه چیز را از ابتدایی گرفته تا لباس‌های باکیفیت‌تر، مانند این ژاکت‌های ژاکتی با نوارهای دریایی تهیه کرد.

جو بسیار رالف لورن است اما با قیمت های زارا و تقریبا همیشه فروش دارند.

لباس بچه

برای چه لباس نوزادی باید ثبت نام کرد؟

نیکول ماکوکا، رئیس آموزش در LOOM، پلتفرمی برای زنان در تمام مراحل مادری، به شما پیشنهاد می‌کند که لباس‌های نوزاد را در رجیستری خود ساده نگه دارید.

او می‌گوید: «روی اصول، اندازه‌های متعدد و خنثی‌ها تمرکز کنید.

این وسوسه انگیز است که فقط به مرحله نوزادی فکر کنید، اما نوزادان به سرعت رشد می کنند، و داشتن چند اندازه از قبل در کمد بسیار مفید است.

به این فکر کنید که وقتی آب و هوا تغییر می کند کودک چند ساله خواهد شد و اندازه های موجود در رجیستری را متناسب با آن تنظیم کنید. بنابراین، اگر یک نوزاد بهاری دارید، می‌خواهید لباس‌های زمستانی او برای ۶ تا ۹ ماه اندازه باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع، می‌خواهید لباس‌های تنومند، کت و شلوار با آستین بلند و کوتاه، شلوار، تاپ، ژاکت و لباس‌های بیرونی را به لیست خود اضافه کنید. جوراب ها نیز مفید خواهند بود.

ماکوکا می افزاید: «با در نظر گرفتن پایداری و جامعه، در صورت امکان، برخی از لباس های دوست داشتنی را از دوستان و خانواده قرض بگیرید.

چه نوع لباس هایی برای نوزادان بهتر است؟

ماکوکا می‌گوید: «مانند بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها در تربیت، این انتخاب‌ها همگی به ترجیحات و راحتی شخصی مربوط می‌شوند.

بسیاری از والدین متوجه می شوند که آنهایی که دارای چند ضربه در ناحیه پوشک هستند و شانه های بسته شده با فلپ راحت تر برداشته می شوند (به جای کشیدن بالای سر) در صورت باد کردن.

اینها همچنین تعویض پوشک استاندارد را آسان تر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.